EGE ÜNİVERSİTESİ

Halkla İlişkiler Şube Müdürlüğü

Ege Cumhuriyet Ormanı Bağış Kampanyası

 

Değerli Ege Üniversiteliler,

Ege Üniversitesi, bilimsel çalışmaların yanı sıra sosyal sorumluluk çalışmaları ve güncel konularda topluma öncülük etmeyi amaç edinmiştir. Çalışanları ve öğrencileri ile 50.000'i aşkın nüfuslu bir kent büyüklüğünde olan üniversitemizde var olan çevre bilinci ve çevre duyarlılığından yola çıkarak "Ege Cumhuriyet Ormanı"nın oluşturulması için harekete geçilmiştir.

"50.000 Eğitim Fidanından 50.000 Orman Fidanına" sloganı ile hayata geçirilen bu kampanyaya tüm Egelilerin katılımını ve desteğini bekliyoruz.

 

Nasıl Bağışta Bulunabilirsiniz?

Özel gün kutlamalarınız için; (doğum, doğum günü, evlilik yıldönümü, geçmiş olsun ziyaretleri vb.) kişiye özel kutlama kartlarını, Ege Üniversitesi Rektörlüğü Basın ve Halkla İlişkiler Müdürlüğü’nden temin edebilir, böylece hem bir fidan bağışında bulunmuş hem de sizin için önemli olan yakınlarınızın kendilerini daha özel hissetmelerini sağlamış olabilirsiniz.

Örnek kutlama kartlarını görmek için resimlere tıklayınız.

 

Çiçek ve çelenk gönderimleriniz için; düğün, cenaze vb. nedenlerle İzmir merkezi için ve en az 40 TL’lik olmak üzere çiçek/çelenk gönderiminde bulunmak amacıyla EÜ Rektörlüğü Basın ve Halkla İlişkiler Müdürlüğü ile irtibata geçebilirsiniz.

Etkinliklerimizde kurulan standlarda; yıl içerisinde düzenlenen birçok etkinlikte Basın ve Halkla İlişkiler Müdürlüğü tarafından kurulacak standlarda fidan bağışında bulunabilirsiniz.

Biriminizde stand kurulması; daha önceden yapılacak duyurular doğrultusunda çeşitli tarihlerde standlar fakülte/yüksekokullarda kurulacaktır.

Bağış Miktarları:

Öğrenci 3 TL

Öğrenci harici 4 TL

Bağışlarınız için lütfen bize ulaşın!

EÜ Rektörlüğü Basın ve Halkla İlişkiler Müdürlüğü

Tel: 388 40 00 – 2103 / 1979 - 342 59 72

E-Posta: halkilis@mail.ege.edu.tr

Web: www.halkilis.ege.edu.tr